cyklovýlet PŘES TŘI ROZHLEDNY

Srdečně vás zveme na cyklovýlet PŘES TŘI ROZHLEDNY, který se bude konat 23.6.2019 od 13:30 hod. Sraz bude u kapličky na Štěchově. Trasa bude kolem 40 km. Pojedeme příjemným tempem po silnicích, loukách a zpevněných lesních cestách. Vhodné tedy spíše pro horská kola. Jídlo a pití si každý zajistí sám dle svého uvážení. Na trase bude možnost občerstvení - rozhledna Babylon - Kozárov , rozhledna Žernovník

Délky výletu se opravdu nemusíte obávat. Kdo s námi na výletě již byl, tak ví, že naše tempo se přizpůsobuje tak, aby vyhovovalo všem. Výlet je vhodný i pro větší děti.

Trasa povede po silnici na rozhlednu Babylon - Kozárov, což je první stoupání. Dále lesní cestou Kraví hlavou k rozhledně Žernovník . Poté se pojede kousek po silnici do Černé Hory, kde se napojíme na vesnici Bořitov. Budeme pokračovat přes Archeologickou stezku Bořitova, kolem soch Stanislava Rolinka až k rozhledně Malý Chlum. Zpět se budeme vracet přes Lysice po červené až na Štěchov.

Berte prosím v potaz, že se nepojede závodním tempem. Tempo se vždy přizpůsobuje " nejpomalejšímu" . Chceme si výlet užít.

Výlet se koná za každého počasí. Zrušen bude pouze v opravdu silném dešti. Pokud si budete chtít ověřit, zda-li se výlet koná nebo ne, volejte na ▶ 776 234 243 ◀.

Pojďme spolu zažít super odpoledne a udělat něco pro své zdraví. Tyto výlety Vás budou stát pouze Váš čas a energii.

Účast je na vlastní nebezpečí

Budeme se na Vás těšit ☺

TENTO WEB POUŽÍVÁ, PODOBNĚ JAKO JINÉ WEBY, SOUBORY COOKIE. TYTO SOUBORY NÁM UMOŽŇUJÍ VYLEPŠOVAT TYTO WEBOVÉ STRÁNKY, ZLEPŠOVAT JEJICH FUNKCIONALITU A POSKYTOVAT VÁM TAK RELEVANTNĚJŠÍ SLUŽBY JAK NA WEBU, TAK I PROSTŘEDNICTVÍM DALSÍCH MÉDII. PROCHÁZENÍM WEBU VYJADŘUJETE SOUHLAS

DALŠÍ INFORMACE