Turistický klub Štěchov

Vítejte u nás.Jsme nadšenci, kteří rádi chodí po okolí, a proto jsme se rozhodli založit tento „klub“. Chtěli bychom vám ukázat krásy blízkého i vzdálenějšího okolí naší vesnice. Na toulkách po okolí jsme objevili spoustu nádherných míst a tras, které stojí za poznání.  Rádi bychom proto jednou za čas zorganizovali výlety, ať už pěšky, na kole nebo na běžkách, fantazii a nápadům se meze nekladou.  Bylo by skvělé rozhýbat tělo, pobýt na čerstvém vzduchu, odreagovat se od každodenních starostí a sejít se s přáteli, ať už s dvounohými nebo čtyřnohými.

Proto jsme se rozhodli organizovat výlety po okolí Štěchova a blízkých vesnic, samozřejmě hodně bude záležet na zájmu a nadšení zúčastněných. Výlety budou koncipované delší pro dospělé nebo případně kratší pro menší účastníky.Pojďte s námi vytvořit nové tradice vesnice, ať už silvestrovské, novoroční, jarní bledulkové nebo prostě jen tak.Účastí na akci vyjadřujete souhlas se zveřejněním fotografií na stránkách obce ( www.stechov.cz ) a na FB stránkách klubu.

Předvánoční procházka Lysickou oborou 16.12.2018

Zakončení roku 2018, dne 30.12.2018

TENTO WEB POUŽÍVÁ, PODOBNĚ JAKO JINÉ WEBY, SOUBORY COOKIE. TYTO SOUBORY NÁM UMOŽŇUJÍ VYLEPŠOVAT TYTO WEBOVÉ STRÁNKY, ZLEPŠOVAT JEJICH FUNKCIONALITU A POSKYTOVAT VÁM TAK RELEVANTNĚJŠÍ SLUŽBY JAK NA WEBU, TAK I PROSTŘEDNICTVÍM DALSÍCH MÉDII. PROCHÁZENÍM WEBU VYJADŘUJETE SOUHLAS

DALŠÍ INFORMACE