Turistický klub Štěchov

Vítejte u nás.Jsme nadšenci, kteří rádi chodí po okolí, a proto jsme se rozhodli založit tento „klub“. Chtěli bychom vám ukázat krásy blízkého i vzdálenějšího okolí naší vesnice. Na toulkách po okolí jsme objevili spoustu nádherných míst a tras, které stojí za poznání.  Rádi bychom proto jednou za čas zorganizovali výlety, ať už pěšky, na kole nebo na běžkách, fantazii a nápadům se meze nekladou.  Bylo by skvělé rozhýbat tělo, pobýt na čerstvém vzduchu, odreagovat se od každodenních starostí a sejít se s přáteli, ať už s dvounohými nebo čtyřnohými.

Proto jsme se rozhodli organizovat výlety po okolí Štěchova a blízkých vesnic, samozřejmě hodně bude záležet na zájmu a nadšení zúčastněných. Výlety budou koncipované delší pro dospělé nebo případně kratší pro menší účastníky.Pojďte s námi vytvořit nové tradice vesnice, ať už silvestrovské, novoroční, jarní bledulkové nebo prostě jen tak.Účastí na akci vyjadřujete souhlas se zveřejněním fotografií na stránkách obce ( www.stechov.cz ) a na FB stránkách klubu.

Druhý společný výlet se koná dne 28.10.2018, sraz ve 14:00 u KD na Lačnově.

TENTO WEB POUŽÍVÁ, PODOBNĚ JAKO JINÉ WEBY, SOUBORY COOKIE. TYTO SOUBORY NÁM UMOŽŇUJÍ VYLEPŠOVAT TYTO WEBOVÉ STRÁNKY, ZLEPŠOVAT JEJICH FUNKCIONALITU A POSKYTOVAT VÁM TAK RELEVANTNĚJŠÍ SLUŽBY JAK NA WEBU, TAK I PROSTŘEDNICTVÍM DALSÍCH MÉDII. PROCHÁZENÍM WEBU VYJADŘUJETE SOUHLAS

DALŠÍ INFORMACE