Cyklovýlet k partyzánskému památníku a zřícenině hradu Trmačov

Srdečně vás zveme na cyklovýlet k partyzánskému památníku a zřícenině hradu Trmačov. Výlet se bude konat 28.7.2019 od 13:30 hod. Sraz bude u kapličky na Štěchově. Trasa bude kolem 40 km. Pojedeme příjemným tempem po silnicích, loukách a zpevněných lesních cestách. Vhodné tedy spíše pro horská kola. Jídlo a pití si každý zajistí sám dle svého uvážení. Na trase bude možnost občerstvení v hospůdce Jižní Portál.

Délky výletu se opravdu nemusíte obávat. Kdo s námi na výletě již byl, tak ví, že naše tempo se přizpůsobuje tak, aby vyhovovalo všem. Výlet je vhodný i pro větší děti.

Trasa povede po silnici na Kunčina Ves, což je první a poslední větší stoupání. Pojedeme přes Rašov po zelené do Jamného. Poté se pojede kousek po silnici k vesnici Rohozec a Unín, kde se napojíme na lesní cestu, která vede k partyzánskému památníku a dále ke zřícenině hradu Trmačov. Zastávka na občerstvení bude na Jižím Portále. Zpět se budeme vracet přes Žernovník a Býkovice. Stoupání nás pak už čeká jen z Lačnova na Štěchov. Tentokrát trasa nebude tak náročná, jako v případě " Tří rozhleden"

Berte prosím v potaz, že se nepojede závodním tempem. Tempo se vždy přizpůsobuje " nejpomalejšímu" . Chceme si výlet užít.

Výlet se koná za každého počasí. Zrušen bude pouze v opravdu silném dešti. Pokud si budete chtít ověřit, zda-li se výlet koná nebo ne, volejte na ▶ 776 234 243 ◀.

TENTO WEB POUŽÍVÁ, PODOBNĚ JAKO JINÉ WEBY, SOUBORY COOKIE. TYTO SOUBORY NÁM UMOŽŇUJÍ VYLEPŠOVAT TYTO WEBOVÉ STRÁNKY, ZLEPŠOVAT JEJICH FUNKCIONALITU A POSKYTOVAT VÁM TAK RELEVANTNĚJŠÍ SLUŽBY JAK NA WEBU, TAK I PROSTŘEDNICTVÍM DALSÍCH MÉDII. PROCHÁZENÍM WEBU VYJADŘUJETE SOUHLAS

DALŠÍ INFORMACE