Cyklovýlet 15.9.2019

Srdečně vás zveme na poslední cyklovýlet v roce 2019. Výlet se bude konat 15.9.2019 od 13:30 hod. Sraz bude u kapličky na Štěchově. Trasa bude kolem 25 km. Pojedeme příjemným tempem po silnicích, loukách a zpevněných lesních cestách. Vhodné tedy spíše pro horská kola. Jídlo a pití si každý zajistí sám dle svého uvážení. Na trase nebude možnost občerstvení.
Délky výletu se opravdu nemusíte obávat. Kdo s námi na výletě již byl, tak ví, že naše tempo se přizpůsobuje tak, aby vyhovovalo všem. Výlet je vhodný i pro větší děti.
Trasa povede po silnici do Bedřichova, což je první větší stoupání. Napojíme se na cyklo ke Kunicím. Z Kunic se napojíme na zelenou turistickou trasu k Černovicím. Dále se napojíme na lesni cestu, která vede až ke Žlebům. Ze Žlebů budeme pokračovat přes Strhaře, Kozárov a zpět na Štěchov.
Berte prosím v potaz, že se nepojede závodním tempem. Tempo se vždy přizpůsobuje " nejpomalejšímu" . Chceme si výlet užít.
Výlet se koná za každého počasí. Zrušen bude pouze v opravdu silném dešti. Trasa se může v průběhu měnit vzhledem k počasí. Pokud si budete chtít ověřit, zda-li se výlet koná nebo ne, volejte na ▶ 776 234 243 ◀.
Pojďme spolu zažít super odpoledne a udělat něco pro své zdraví. Tyto výlety Vás budou stát pouze Váš čas a energii.

TENTO WEB POUŽÍVÁ, PODOBNĚ JAKO JINÉ WEBY, SOUBORY COOKIE. TYTO SOUBORY NÁM UMOŽŇUJÍ VYLEPŠOVAT TYTO WEBOVÉ STRÁNKY, ZLEPŠOVAT JEJICH FUNKCIONALITU A POSKYTOVAT VÁM TAK RELEVANTNĚJŠÍ SLUŽBY JAK NA WEBU, TAK I PROSTŘEDNICTVÍM DALSÍCH MÉDII. PROCHÁZENÍM WEBU VYJADŘUJETE SOUHLAS

DALŠÍ INFORMACE